تلویزیون های برجسته ی ما از سیستم تکامل هوشمند برخوردار هستند که این بدین معنا می باشد که مشخصات این تلویزیون ها قابلیت به روز شدن در طی سال های آینده را دارند.کیت ارتقاء را به راحتی اضافه کنید و از تجارب سریعتر لذت ببرید، اسمارت هاب و دیگر خصوصیات به روز شده ای که در آینده منتشر خواهد شد.

متوجه تفاوت در تصاویر تلویزیون های سال 2014 ما خواهید شد. تلویزیون های سامسونگ تصاویری واضح و شفاف و واقعی را تولید می کنند. با تشکر از تکنولوژی میکرو دایمینگ، نور ال ای دی پس زمینه طوری تنظیم شده است که روشنی تصاویر را ارتقائ می دهد و کنتراست تصاویر را جهت مناسب دیدن هر آنچه در حال نمایش است را تقویت می بخشد.

تلویزیون بسیار زیبای Curved UHD سامسونگ شما را محو در تصاویر می کند. این تلویزیون با مناسب ترین شعاع انحناع (4.2) متر تصویری ژرف را برای شما خلق می کند. همچنین احناع مناسب صفحه نمایش تلویزیون Curved UHD دید شما را از کناره ها ارتقاع داده و به صورتی شما را تحت تاثیر قرار می دهد که گویی در بتن تصویری که مشاهده می کنید قرار دارید.

برخی از تلویزیون ها ی هوشمند سامیونگ قابلیت کنترل با صدا و حرکات ساده ی دست را دارند که تمام آن را مدیون قابلیت تعامل هوشمند می باشند.

تصاویر سریع فیلم ها را با وضوح باورنکردنی تماشا کنید. CMR یک قابلیت جامع می باشد که نرخ بازسازی تصویر، سرعت پردازش تصاویر و اسکن نور پس زمینه را با هم می آمیزد و تصویری با کمترین توقف در سرعت خلق می کند.

قابلیت انجام چند وظیفه با پردازنده چهار هسته ای به سادگی وزش یک نسیم می باشد. انتقال بین محتوا و منوهای راهنما به راحتی امکان پذیر می باشد. پردازنده ی چهار هسته ای پلاس به مراتب سریع تر از این پردازنده می باشد.

منبع الهام جهان باشید، آینده را بسازید.

Inspire the world, create the future